ITALIŠKAS KARŠTAS ŠOKOLADAS MORETTO GURMANAMS

Prodotti Moretto S.p.A. pristato ekskliuzyvinę keleto klasikinių ir originalių skonių šokolado miltelių kolekciją, skirtų karšto šokolado ruošimui.
Cioccolata calda arba karštas šokoladas tai vienas iš populiariausių tradicinių itališkų desertų. Karštas šokoladas tai šokoladinis pudingas pagamintas iš kakavos pupelių, pieno ir krakmolo arba miltų. Karšto šokolado gamybai Moretto S.p.A. naudoja tik aukščiausios kokybės kakavos pupeles iš kontroliuojamų gamintojų ir tik natūralius tirštiklius, tokius kaip polisacharidai išgauti iš jūros dumblių ir karubos sėklų.

MORETTO produkcija siūloma dviejose gamose:

  • HO.RE.CA – 1kg pakuotėse, skirtose naudoti karšto šokolado aparatuose arba šokolado fontanuose.
  • BARAS- šokoladas 25-30 gr pakuotėse skirtuose ruošti su profesionaliais kavos aparatais arba pieno kokteilinėmis.

Ho.re.ca ir barui Moretto šokoladas pristatomas keturių klasikinių skonių.

  • MORETTO CIOK- klasikinis pieniškas šokoladas
  • BARBAGLIATA- elitinis pieniškas arba juodasis šokoladas su didesniu kakavos kiekiu
  • BIANCA- klasikinis baltas šokoladas
  • CIOCCOLATA FREDDA- šaltas tirštas pieniškas šokoladas, skirtas karštajam metų laikui.

UAB "Aromatinga kava" suteikia Jums galimybę sukurti Jūsų kavinėje ar bare unikalią Italijos atmosferą. Mes siūlome Jums aukščiausios kokybės komplektą karštam šokoladui gaminti, susidedantį iš tiršto šokolado Barbagliata Moretto ir labai patogaus ir paprasto naudojimui daugiafunkcinio aparato karšto šokolado gaminimui. Šokolado aparatas savo stilingu dizainu puikiai papildys baro, ledainės ar restorano interjerą. Aparato energetinė galia 1000w, svoris 6kg, šokoladinės tūris 5 litrai (tai apie 100 porcijų karšto šokolado). Mes ne tik apmokysime Jus teisingai ruošti ir serviruoti karštą šokoladą bet ir pasiūlysime originalius puodukus ir aksesuarus, kas padarys Jūsų karštą šokoladą tiesiog idealiu.

Karšto šokolado panaudojimas yra be galo platus ir jo panaudojimas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos. Keletą karšto šokolado panaudojimo receptų galite pasižiūrėti mūsų receptų skiltyje.